cd çoğaltma cd kopyalama kayıt cd vcd kaydı cd çoğaltımı multimedya yazılımı tanıtım filmi fuar tanıtım cdsi tasarımı cd üzeri baskı cd üretimi cd satışı ankara okul firma tanıtımı dvd vcd kayıt video çekimi Boş markalı cd Satışı Siparişi Çoğaltımı Cd Çoğaltma Cd Ticareti Boş Cd Dvd cd çoğaltma ankara cd kayıt ankara cd kopyalama ankara cd üzeri baskı cd çoğaltımı sticker baskı serigrafik baskı cd cogaltma ankara cd kayit cdcogaltma noname cd satışı ticareti ankara cd üretimi tanıtım cdsi tasarımı tanıtım cd interaktif cd tasarımı cd tasarımı ankara cd tasarimi cd tasarım cd tasarim interactive cd etkileşimli cd multimedya cd tasarımı video klip çekimi multimedya 3d design cd desgin company cd satisi multimedya firması ankara multimedya şirketi ankara prezentasyon sunum reklam tanıtım çalışması hizmetleri açık hava outdoor reklamcılık sinevizyon gösterisi gösterimi cd yazılımı cd veri tabanı cd çoğaltma çoğaltımı kopyalama interaktif tanıtım cdsi tasarımı dizaynı design ankara cd cogaltma cd kayiti cd kayit noname markalı boş cd satışı siparişi çoğaltma çoğaltımı kopyalama interaktif tanıtım cdsi tasarımı dizaynı design ankara firması hızlı seri çoğaltmak kopyalamak kayıt kadı adrese teslim demo vcd dvd çoğaltma seri kopyalama cd satışı siparişi teslimatı başkent tüm türkiye multimedia multimedya
 Hizmetlerimiz
Ana Sayfa
Cd & DVD Tasarımı
Cd & DVD Çoğaltma
Cd & DVD Satışı
Multimedya
Sipariş
İletişim
 Cd Tasarımı
 
Cd& DVD Tasarımı
ııp
 

Firmanızın, kurumunuzun etkili tanıtımı, autorun (otomatik olarak açılabilme) özelliğine sahip "İnteraktif CD" ler ile yapabilirsiniz.

  • Fuarlara mı katılıyorsunuz?

  • Kongre, seminerlerde broşür yerine cd mi vermek istiyorsunuz?

  • Etkileşimli, animasyonlu cd' ler ile prestijinizi artırmak, güçlü reklam mı yapmak istiyorsunuz?

  • Matbaada hazırlatacağınız bir kaç sayfa kataloğa çok fazla para vermek yerine; katalogdan daha fazla bilginin konulabileceği ve daha uzun ömürlü, kalıcı bir tanıtım cd' sine ihtiyaç mı duyuyorsunuz?

İster kartvizit ebatındaki Kartvizit Cd lere; isterseniz daha büyük ebattaki Standart Cd lere firma bilgilerinizi, ürünlerinizi, hizmetlerinizi vb. görsel ve sesli bir şekilde kaydedip, müşterilerinize fuarlarda, organizasyonlarda dağıtarak ve/veya topluca posta yoluyla ileterek başarılı ve etkili bir tanıtım çalışması yapmış olursunuz.

"İnteraktif CD Sunumu", başarılı ve etkili pazarlamanın en etkili,en kolay ve en yeni yöntemlerinden biridir. Size yeni müşteriler ve yeni ufukların kapılarını açar.

İnteraktif Cd'ler, web sitesinin ve matbaada hazırlattığınız katalogların aksine daha geniş bir depolama alanına sahiptir. Bu nedenle daha fazla bilgi, resim barındırabilir ve daha hızlı çalışır. Web Sitelerindeki depolama ve hız sınırlamaları cd'lerde çok daha azdır.

Hafifliği ve dayanıklılığı ile bir CD, matbaa baskısı kataloğa oranla daha uzun ömürlü, daha pratik, daha etkili, daha düşük maliyetli, daha zengin içerikli bir tanıtım-sunum aracıdır.

 

 Duyurular .

   

 

 Cdcogaltma.com, Başkent Yazılım Multimedya Hizmetidir. ©2008.

Cd Çoğaltma Cd Kopyalama Cd Kayıt ve Cd Satışı Dvd Cd Üzeri Baskı Dvd Çoğaltma Dvd Kopyalama Dvd Kayıt Cd Tasarımı cd dvd üzeri etiket baskı cd dvd cd satışı çoğaltımı Ankara