cd çoğaltma cd kopyalama kayıt cd vcd kaydı cd çoğaltımı multimedya yazılımı tanıtım filmi fuar tanıtım cdsi tasarımı cd üzeri baskı cd üretimi cd satışı ankara okul firma tanıtımı dvd vcd kayıt video çekimi Boş markalı cd Satışı Siparişi Çoğaltımı Cd Çoğaltma Cd Ticareti Boş Cd Dvd cd çoğaltma ankara cd kayıt ankara cd kopyalama ankara cd üzeri baskı cd çoğaltımı sticker baskı serigrafik baskı cd cogaltma ankara cd kayit cdcogaltma noname cd satışı ticareti ankara cd üretimi tanıtım cdsi tasarımı tanıtım cd interaktif cd tasarımı cd tasarımı ankara cd tasarimi cd tasarım cd tasarim interactive cd etkileşimli cd multimedya cd tasarımı video klip çekimi multimedya 3d design cd desgin company cd satisi multimedya firması ankara multimedya şirketi ankara prezentasyon sunum reklam tanıtım çalışması hizmetleri açık hava outdoor reklamcılık sinevizyon gösterisi gösterimi cd yazılımı cd veri tabanı cd çoğaltma çoğaltımı kopyalama interaktif tanıtım cdsi tasarımı dizaynı design ankara cd cogaltma cd kayiti cd kayit noname markalı boş cd satışı siparişi çoğaltma çoğaltımı kopyalama interaktif tanıtım cdsi tasarımı dizaynı design ankara firması hızlı seri çoğaltmak kopyalamak kayıt kadı adrese teslim demo vcd dvd çoğaltma seri kopyalama cd satışı siparişi teslimatı başkent tüm türkiye multimedia multimedya
 Hizmetlerimiz
Ana Sayfa
Cd & DVD Tasarımı
Cd & DVD Çoğaltma
Cd & DVD Satışı
Multimedya
Sipariş
İletişim
 Multimedya
Multimedya
ııp
 

 

Dijital platformlarda hazırlanan bilgi ve verilerin taşınabilir ve düşük maliyetli ortamı etkileşimli CD’ lerdir. Cd üzerinde her türlü ses, yazı, resim, fotoğraf, film, animasyonu bulundurabilmek mümkündür. İnternetteki alan ve hız sınırlamasının aksine multimedya cd projeleri ile matbaa baskılarına oranla çok daha düşük maliyetlerde tanıtım ve reklam çalışmaları yapabilirsiniz. 

  • Sektörel fuarlara firma olarak katılıyor musunuz?

  • Müşterilerinize tanıtım dosyaları sunuyor musunuz?

  • Çok sayıda ürününüz var, müşterilerinize sunmakta zorlanıyor musunuz?

  • Kapsamlı, ekonomik, uzun ömürlü bir tanıtım çalışması yapmak mı istiyorsunuz?

Düşük maliyetli interaktif cd çalışmaları ile çok geniş bir kitleye ulaşmak; kalıcı, etkili bir tanıtım yapmak piyasadaki gücünüzü artıracaktır. 

Tanıtım CD'leri

Firmanızın, kurumunuzun, okulunuzun etkili tanıtımını, autorun (otomatik olarak açılabilme) özelliğine sahip "İnteraktif CD'ler ile yapabilirsiniz.

Görselliğin ön planda tutulduğu içeriğin animasyonlarla ve size uygun profesyonel tasarımlarla düzenlendiği İnteraktif Cd ler, firmanızı ve ürünlerinizi taşınabilir ortamlara taşımanıza olanak sağlar.

Demo ve Animasyonlar

Belirli bir konuya ilgi çekmek ve görsel ve işitsel animasyonlarla anlatımı güçlendirmek  amacıyla yapılan interaktif çalışmalardır.

Gösteri İstasyonları

Görsel açıdan zengin sunumların kamuya açık alanlarda, bilgisayardan bağımsız bir şekilde yapılabildiği gösteri noktalarıdır.

Sunum/Prezentasyon Çalışmaları

Firmanızın tanıtımına yönelik sunum çalışmaları dijital ortamda, kaliteli görsel tasarım ve son teknolojiler kullanılarak multimedya cd ve/veya internet üzerinde çalışabilecek şekilde hazırlanmaktadır. 

Okul, Mezuniyet & Öğrenci Yıllık Cd'leri Tasarımı

İlköğrenim, Lise, Üniversitelerde öğrenim görmekte olan öğrencilerin yıllık çalışmaları şimdiye değin sadece matbaa bazlı olarak yapılmaktaydı. Ancak son zamanlarda teknolojik imkanların artmasıyla; interaktif cd tasarımı alternatifi ortaya çıkmıştır. Okullar matbaada yıllık bastırmanın yanısıra, video görüntüleri ve bilgisayar destekli animasyonlarla  zenginleştirilmiş interaktif yıllık cd'leri tasarlatmaktadırlar.

 Duyurular .

   

 

 Cdcogaltma.com, Başkent Yazılım Multimedya Hizmetidir. ©2008.